Jesteś w trybie podpowiedzi Wyłącz

Program partnerski Cbonds Zarabiaj więcej dzięki sieci Twoich kontaktów zawodowych

Profil działalności Cbonds

Cbonds to jeden z czołowych dostawców danych finansowo-ekonomicznych, obejmujący obligacje, akcje, fundusze, indeksy makro, ratingi, sprawozdania finansowe przedsiębiorstw i wiele więcej! Cbonds ma obecnie ponad 1000 klientów w ponad 80 krajach na całym świecie.

Głównymi odbiorcami Cbonds są instytucje finansowe (banki, firmy zarządzające aktywami, firmy zarządzające majątkiem rodzinnym, firmy ubezpieczeniowe), firmy niefinansowe, inwestorzy prywatni (osoby fizyczne o wysokich dochodach).

Większość naszych klientów korzysta z naszych usług od lat, opierając się na danych Cbonds na dłuższą metę.

Nasze podstawowe usługi obejmują dostęp do strony Cbonds.com, subskrypcję witryny i usług API i Datafeed.

Jak wygląda partnerstwo

Krok 1 – Umowa Podpisujemy z naszymi partnerami umowę, w której ustalamy warunki współpracy.
Krok 2 – Wsparcie Następnie udostępniamy partnerowi pełny dostęp do strony Cbonds, organizujemy webinarium szkoleniowe i udostępniamy wszystkie materiały wideo i tekstowe z pełnym opisem usług Cbonds. W każdej chwili jesteśmy gotowi odpowiedzieć na pytania naszych partnerów dotyczące Cbonds.
Krok 3 – Generowanie leadów Gdy partner znajdzie klienta potencjalnie zainteresowanego usługami Cbonds (subskrypcja lub API), przedstawi go naszemu menedżerowi ds. handlu zagranicznego; jeśli transakcja zostanie zawarta, wypłacimy wynagrodzenie w oparciu o wcześniej uzgodnione stawki.
W każdej chwili jesteśmy gotowi odpowiedzieć na pytania naszych partnerów dotyczące Cbonds. partners@cbonds.com

Kto może zostać partnerem Cbonds?

Nie ustalamy żadnych ograniczeń. Oczywiście, nasza baza klientów składa się głównie z instytucji finansowych i osób o wysokich dochodach – przeważnie szukamy partnerów, którzy mają powiązania z tymi grupami klientów. Partnerem może być zarówno osoba fizyczna, jak i firma.

Możliwe role partnera Dyrektor wykonawczy (dyrektor generalny, dyrektor działu IT (CIO) itd.), skarbnik, zarządzający aktywami/portfelem, handlowiec, menedżer ryzyka, analityk, konsultant ds. sprzedaży/inwestycji, osoba prywatna o wysokich dochodach, bloger lub influencer itd.

Profil firmy ewentualnego partnera Banki, firmy zarządzające aktywami, firmy zarządzające majątkiem rodzinnym, firmy inwestycyjne, firmy ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, uniwersytety, firmy niefinansowe, wydawnictwa itd.

Oferta dla blogerów i influencerów

Ponadto z przyjemnością nawiązujemy współpracę z blogerami i influencerami działającymi na rynku finansowym. Program działa zgodnie z tym samym schematem – zapewniamy partnerowi dostęp do strony Cbonds, organizujemy webinarium szkoleniowe i wysyłamy wszystkie materiały szkoleniowe wideo i tekstowe z pełnym opisem Cbonds.

Następnie partner może wykorzystać dane Cbonds w swoich publikacjach do promowania usługi. Wynagrodzenie za każdego leada otrzymanego przez ten kanał pozostaje bez zmian.

Materiały szkoleniowe

Aby uzyskać wgląd w platformę Cbonds, zapoznaj się z naszym filmem wprowadzającym i przewodnikiem po platformie
Cbonds – Twoje wiarygodne źródło danych o globalnych obligacjach
Cbonds – Strona obligacji i strona emitenta

Nasi klienci

Lorenzo Raffo

Dziennikarz finansowy, inwestor prywatny

Cbonds jest jak kawa. Potrzebuję go każdego dnia i informuje mnie o wszystkich ważnych wydarzeniach, nowych wydaniach, ofertach i wielu innych danych. Nie mogę się już bez niego obejść, podobnie jak bez kawy!

Andriej Kuleszow

Doradca ds. strategii i rozwoju, Common Fund for Commodities (Wspólny Fundusz Surowcowy)

Zajmujemy się inwestowaniem w projekty na najbardziej skomplikowanych rynkach wschodzących, takich jak Afryka, Azja i Ameryka Łacińska. Platforma BONDS z jej bazą danych dla rynków długu na całym świecie da nam świetny punkt wyjścia do analizy i priorytetyzacji naszych inwestycji. CBONDS również podaje nam wystarczające informacje niezbębne do zarządzania portfelem obligacji rządowych.

Massimo Lumiera

Założyciel, Bespoke Wealth Advisory

Platforma Cbonds jest podstawą do analizy i zarządzania portfelami naszych klientów.

 • Common Fund for Commodities
 • International Finance Corporation
 • New Development Bank
 • JPMorgan Chase
 • ING Wholesale Banking
 • Deloitte
 • Sumitomo Mitsui Banking Corporation
 • Banxico, banco central, Banco de México
 • Munich Re Group
 • Chapel Hill Denham
 • National Bank of Fujairah
 • Economic Commission for Latin America and the Caribbean
 • Al Masraf
 • Bank of Jordan

Wynagrodzenie w programie partnerskim

Subskrypcja na witrynie Cbonds
Średnia wysokość opłaty subskrypcyjnej
3 000 — 5 000 USD rocznie
Rozwiązania dla usług API & Datafeed
Średnia cena usługi
10 000 — 15 000 USD rocznie
 • 1. rok — 50 %
  wysokość opłaty subskrypcyjnej
 • 2. rok — 30 %
  wysokość opłaty subskrypcyjnej
 • 3. rok — 20 %
  wysokość opłaty subskrypcyjnej
Płatności można dokonywać przelewem bankowym lub wysyłać kryptowaluty (USDT)

Dane kontaktowe

Cbonds® jest zarejestrowanym znakiem handlowym. Wyłączne prawo do znaków towarowych osób trzecich (w tym podmiotów finansowych) przedstawionych na stronie Cbonds ® należy do ich właścicieli praw autorskich zgodnie z publikacjami w otwartych rejestrach uprawnionych organów. Znaki towarowe osób trzecich przedstawione na stronie cbonds.com, podane są wyłącznie w celach informacyjnych. Cbonds ® nie świadczy usług, które są w jakikolwiek sposób związane z powyższymi znakami. Organizacje Cbonds (posiadacze praw) samodzielnie świadczą usługi finansowe pod tymi znakami.

Należy zarejestrować się , aby uzyskać dostęp.