Contact us (+ 7 (921) 446-25-10)
×
Texting is available for authorized users.
Please register or log in at the website.
×
Your request for online training has been sent. Cbonds managers will be in touch with you shortly. Thank you!

Indeksy

Receive Cbonds indices directly in Excel
More...
Typ indeksu
Wskaźniki
  Zaznacz wszystko / Resetuj wszystko
   

  Subscription "Cbonds-Premium", "Cbonds-Trial", "Cbonds Premium Partner", "Enhanced access Cbonds-Premium", "Cbonds-Premium Personal Light", "Cbonds-Premium Personal" required. Subscribe/Get trial access

  Only IFX-Cbonds, Cbonds-Muni, Euro-Cbonds indexes are in free access.
  Dla wyświetlenia danych wybierz pożądane pozycje w oknie “Typ indeksu”, potwierdź wybór za pomocą przyciska “Zaznacz wszystko” i naciśnij przycisk “Szukaj”. Możliwe wyświetlenie tak poszczególnych typów indeksów, jak jednocześnie wszystkich.
  Rozdział "Indeksy" zawiera statystyki dotyczące rynku obligacji i euroobligacji, kluczowych wskaźników rynku pieniężnego, stóp rynku międzybankowego i wskaźników makroekonomicznych. Statystyki dotyczące rynku obligacji obejmują wskaźniki rynku obligacji Cbonds (takie jak IFX-Cbonds, Cbonds-Muni, euroobligacje euro-Cbonds), wolumeny obligacji i euroobligacji według regionu (w tym dane prognozowane), statystyki nowych emisji obligacji i euroobligacje według segmentu rynku. Dane na rynku walutowym i pieniężnym zawierają regularnie aktualizowane informacje o stawkach i kursach banków centralnych, oprocentowaniu operacji kredytowych i depozytowych, transakcjach repo, wskaźnikach płynności systemu bankowego. Wszystkie dane są dostępne do pobrania w formacie xls, w tym z zarchiwizowanymi wartościami wskaźników. Indeksy Cbonds na rynku obligacji i euroobligacje są również dostępne poprzez automatyczną aktualizację informacji w pliku, którą można pobrać z linku "Pobierz plik z indeksami grupy Cbonds".
  minimizeexpand
  Cbonds is a global fixed income data platform
  • Cbonds is a global data platform on bond market
  • Coverage: more than 170 countries and 250,000 domestic and international bonds
  • Various ways to get data: descriptive data and bond prices - website, xls add-in, mobile app
  • Analytical functionality: bond market screener, Watchlist, market maps and other tools
  ×